Ketkä 3 tippuu seuraavaks?

Luulen että:

Tuuli
Alex
Tero
26988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

valitettavasti

Äänestä

Anna, talon räyhähenki
Alex, liia huomaamaton
Jarmo, liian possu

Äänestä
  • Anna, Johan ja Jarmo täysin turhia lässyttäjiä jotka oksennuksillaan ja oman räkänsä syönnillä pilaavat vain koko ohjelman maineen.

    Äänestä

  • kotiin kasvamaan kirjoitti:

    Anna, Johan ja Jarmo täysin turhia lässyttäjiä jotka oksennuksillaan ja oman räkänsä syönnillä pilaavat vain koko ohjelman maineen.

    Kaikki kotiin kasvamaan vaan!
    Toivon että taloon tulis vielä uus, joka voittais koko BB:n. Reilua!

    Äänestä

  • kotiin kasvamaan kirjoitti:

    Anna, Johan ja Jarmo täysin turhia lässyttäjiä jotka oksennuksillaan ja oman räkänsä syönnillä pilaavat vain koko ohjelman maineen.

    Saadaan huikea loppu ohjelmalle.

    Äänestä

kannata lotota :)

Äänestä

Sieltä tippuu Anna,Alex ja Jarmo. Tero ei missään tapauksessa mieluummin Räkä.

Äänestä

Että

Tuuli
Jarmo
Alex

Äänestä

.........

Äänestä
  • Anna,Jarmo ja Alex häädetään.

    Äänestä

  • pissis^^ kirjoitti:

    Anna,Jarmo ja Alex häädetään.

    Anna: Kamala ämmä
    Tuuli: Vaikka voisi vielä Teron seuraksi jäädäkkin.
    Alex: Ikävä kyllä on liian hiljainen/huomaamaton,mutta niin syötävän suloinen.

    Äänestä

Anna on varma putoaja
lisäksi Jarmo toinen,
kolmas joko Alex tai Tuuli

Äänestä

Anna ja Tuuli putoavat varmasti. Alexilla on pikkutyttöfaneja, joten myös Jarmo joutuu kotimatkalle.

Äänestä
  • Alex jatkoon tuohon perustuen Alex on vaarassa.

    Äänestä

  • ole rahaa äänestää kirjoitti:

    Alex jatkoon tuohon perustuen Alex on vaarassa.

    Ehkäpä nuo.

    Äänestä

  • ole rahaa äänestää kirjoitti:

    Alex jatkoon tuohon perustuen Alex on vaarassa.

    BB2:ssa pikkutyttöjen suosikki oli Mika. Mika oli äänestyksissä ylivoimainen. Olisi todennäköisesti voittanut koko kauden, jos ei olisi mokannut itseään ulos talosta.

    Äänestä

Johan, Tero ja Jarmo. Se olisi surkein vaihtoehto että kaikki finalistit olisivat miehiä ja jo niin paljon Big Brotherilta saanut / voittanut Johan ( pokerikilpailut, Afrikan BB: hen osallistuminen ) ei tarvitse enää voittoa.

Äänestä

noista tippuu

Äänestä

Eli uusimmat asukkaat Anna, Alex ja Jarmo, ovat olleet liian vähän aikaa talossa eikä muutenkaan kovin säväyttäviä asukkaita.

Äänestä
  • siinä minun lähtöjärjestys..annasta tullu ihan hirvee... tuuli ja alex tapettia.. tuuli ei olis mitään ilman teroa.!!!!!

    Äänestä

ja Anniina tippuvat.
Sitten seuraavat Alex ja Jarmo.
Tero ja Tuuli ovat finaalissa!

Äänestä

Varsinkin kaksi ensimmäistä hyvin todennäköisiä tippujia.

Tuuli
Alex
Anna

Äänestä
  • Kunhan Tero, Anna ja Jarmo saadaan pudotettu, niin silloin noista finaaleista tulee sopivan arvaamattomia.

    Äänestä

TOIVOTTAVASTI

Äänestä
  • anniina.

    Äänestä

Miten Tero voisi Pudota ? Kysynpä vain!
Suosikki koko ajalta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketä veikkaatte kirjoitti:

Luulen että:

Tuuli
Alex
Tero

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu