Taantuma on täällä

http://www.arvopaperi.fi/uutisarkisto/article170502.ece?s=r&wtm=_-17112008

Nyt pidelkää stetsoneista kiinni, Tyrväinen päästi taas aivopierun. Lamasta tulee pitkä ja synkkä.
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ettei asuntojen hinnat romahdakkaan! Montako vuotta olet romahdusta odottanut ja paljonko ne hinnat on sinä aikana nousseet?

Äänestä
  • 2-vuotta sitten myytiin, kesällä oli sama kämppä myynnissä. Sama hinta pyynnissä, mitä silloin sain...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyrväinen ennustaa kirjoitti:

http://www.arvopaperi.fi/uutisarkisto/article170502.ece?s=r&wtm=_-17112008

Nyt pidelkää stetsoneista kiinni, Tyrväinen päästi taas aivopierun. Lamasta tulee pitkä ja synkkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu