Miten

voi olla noin ärsyttävä ihminen. Koko ajan kyylää Johania, eikö se edes tajua mitään. Johan haluais hassutella paljon mieluummin Anniinan kanssa, mutta tämä ANNA nuolee korvaa ym,ym,ym, on melkein syömässä miehen elävänä. Surkimus ei edes eilen älynnyt,kun Johan sanoi, että se ahdistaa.
7564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

päivän. Silitellyt Alexin hiuksia ja nojaillut Jarmoon. Vähän väliä vaihdellut kohdetta, mutta tunti vain, niin suu loksahtaa auki ja toteaa, että mielistely on ollut turhaa.

Äänestä
  • kun viikkotehtävä alkaa,päätä särkee,aj aj voi voi,että ei tarvitsee osallistua.

    Äänestä

Anna on pelannut peliä poikien (poisluettuna Tero) kanssa ja yrittänyt saada heitä puolelleen, etteivät vaan anna hänelle nimeämispisteitä. Vaan mahtaako neitokaisen käyttäytyminen muuttua, kun kuulee olevansa äänestyksessä... Ja muuttuuko Johanin käytös Annaa kohtaan... Mielenkiinnolla odotan iltaa ja alkanutta viikkoa.

Äänestä
  • kirjoittajan kanssa ihan samaa mieltä, just noin ajattelin itsekkin. Mukava seurata.

    Äänestä

  • suorastaan ällöttävää tuo annan käyttäytyminen , kuinka moni seurustelusuhteessa elävä käyttäytyy noin jonkun toisen miehen kanssa? tuskinpa annalla enää poikaystävää onkaa..

    Äänestä

  • annahyi kirjoitti:

    suorastaan ällöttävää tuo annan käyttäytyminen , kuinka moni seurustelusuhteessa elävä käyttäytyy noin jonkun toisen miehen kanssa? tuskinpa annalla enää poikaystävää onkaa..

    ainakin olla sellainen, jolla ei ole taipumusta mustasukkaisuuteen,sillä oli toi korvan imeminenkin aikamoinen veto.
    On jännä seurata ilmeitä, kun tulee tieto, että kaikki onkin äänestyksessä.
    Saas nähdä, annetaanko tietoo, miten porukka anto valeääniä.

    Äänestä

  • ilmettä kun se joutuu äänestylkseen vaikka luulee Teron sinne ainoastaan eksyvän.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


toi ANNA kirjoitti:

voi olla noin ärsyttävä ihminen. Koko ajan kyylää Johania, eikö se edes tajua mitään. Johan haluais hassutella paljon mieluummin Anniinan kanssa, mutta tämä ANNA nuolee korvaa ym,ym,ym, on melkein syömässä miehen elävänä. Surkimus ei edes eilen älynnyt,kun Johan sanoi, että se ahdistaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu