bf2 helicopter

kun lentää yksin helikopterilla ja vaihtaa gunnerin istumapaikalle niin voiko sitä konetta jotenkin pitää tasassa ilman että alkaa pyörimään.jotkut youtubes on tehny kaiketi.
5408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se helikopterin Auto-hover on ihan siinä aimbotin vieressä.

Äänestä
  • eli se pitää ladata jostain?

    Äänestä

  • dfvdfvdfva kirjoitti:

    eli se pitää ladata jostain?

    Mutta seuraava kysymys kuuluukin mistä niitä saa ILMAISEKSI?

    Äänestä

  • jooooo kirjoitti:

    Mutta seuraava kysymys kuuluukin mistä niitä saa ILMAISEKSI?

    kuka nyyppä sellaisia tarvii? Hakatkoot lapaseen, jos ei taidot riitä muuhun

    Äänestä

Löysin aivan rehellisen keinon pitää helo suorassa. Kun menet gunnerin paikalle, jätä helikopterin nokka osoittamaan hieman vasempaan alakulmaan. Lentää suhtkoht suoraan eteen päin ja on täysin laillista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sgzrgaZgrfzrf kirjoitti:

kun lentää yksin helikopterilla ja vaihtaa gunnerin istumapaikalle niin voiko sitä konetta jotenkin pitää tasassa ilman että alkaa pyörimään.jotkut youtubes on tehny kaiketi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu