kaikki häätöäänestyksessä ja televisiosta tulee häätöäänestys tilanne satunnaisesti.. saas nähä tuleeko annalla migreenitön viikko ;)
Nyt tuli hyvä viikkotehtävä
JaneTheShortSnake
8768
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siis eihän tuo ole mikään _tehtävä_.
Tehtävän suoritus ei myöskään vaikuta palkkeihin juuri millään tavalla.
Kyse ei ole tehtävästä, kyse on pitkitetyistä vaalivalvojaisista.
saavat erilaisia tehtäviä pitkin viikkoa ja niillä kukin asukas voi sitten nostaa tai pudottaa suosiotaan
en ihan ymmärtänyt, että voiko palkinto olla myös esim. bonuspisteitä tai miinuspisteitä ?
Viikkotehtävän pienet tehtävät eivät tule vaikuttamaan asukkaiden suosioon juuri millään tavalla. Kyllä se pöytä on jo katettu. Vain täysi urpoilu voi tehdä voittajaehdokkaasta häätöehdokkaan, mutta häätöehdokkaasta ei tee voittajaehdokasta enää mikään.
ja minulla on ollut todella paha migreeni, siis sellainen että on ihan vaatinut sairaalassaoloa, niin ensimmäisenä lähti ruokavaliosta suklaa ja toiseksi punaviini
en pysty ymmärtämään miksi anna syö suklaata aina kun se vain on mahdollista - saa siitä varmasti myös nuo iho-oireensa :(
mitään migreeniä ole!stressi päänsärky enintään minkä itse aiheuttaa!
tämä häirikkö on taas palstalla
Ei siinä mitään, vaikka kaikki on nimettynä, mutta viikkotehtävä on per***stä.
Annan Migreeni iskee heti sillä siunaamalla kun ensimmäinen äänestystulos näytetään ;D