Kuuluuko tämä Ron-sedän opetuksiin?
http://www.youtube.com/watch?v=FP4XaGNySnQ
Scientologi käy käsiksi ranskalaiseen protestoijaan. Onko protestoijan naama oikeasti niin tärkeä kuvauskohde? Mitä ihmettä scientologit tekevät valokuvilla? L. Ron kun määräsi Fair Gamen lopetettavaksi. Vai määräsikö?
Sciloni käy käsiksi
1
221
Vastaukset
- Dekkari.
...."rauhaan rakastavalta uskontokunnan jäseneltä"...
Ranskassa kun on ikiaikainen oikeus osoittaa mieltään rauhassa asiasta kuin asiasta,kiitos
Ranskan vallankumouksen...
Toivottavasti kyseinen herra saatetaan vaaran kuntotilaan välittömästi ja päätyy kappalaisen oikeuteen selittämään potkimisiaan....
Tosin uskallan melkein lyödä pullakahveista vetoa,että scientologit palstalla keksivät asialle jonkun ufo-selityksen...
Noi kuvat päätyvät todennäköisesti Clearwateriin yleiseksi tikkatauluksi esimerkkinä psykiatrien hirmutöistä,kuten jokainen tällekin palstalle scientologeja kritisoiva materiaali tai kirjoitus.
Väittää ACD sitten asiasta mitä tahansa,scientologeilla kun on velvollisuus ilmoittaa negatiivisista asioista eteenpäin.
Siispä en pahemmin hämmästynyt,kun Ruotsissa kuulin nimeni esiintyvän PTS-listoilla asianmukaisilla lisämerkinnöillä vahvistettuna.
D:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 54713
- 41684
- 49644
- 44640
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38516