MInnkälaisista naisista olette kiinnostuneet? Luonne /ulkonäkö?
Parikymppiset
Miehet????????
7963
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onkohan mitenkään mahdollista, että parikymppisillä miehillä olisi peräti yksilöllinen naismaku?
Mukavista ja mukavan näköisistä. Kilteistä. Tietysti suuri osa on pervoja, jotka haluu jotain ihmeellisiä friikiltä näyttäviä huoria.
...jonka kanssa uskoisin viettäväni loppuelämäni.
eli sellaisista joiden ainut harrastus ei ole bileääliöinti
Fiksuista, mielellään yliopistoa tai lukiota käyvistä tytöistä, jotka ovat kiinnostuneita politiikasta, tieteestä ja ympäristöasioista. Vähän ujoista ja introverteista. Ulkonäöltä enemmän 'söpöt' kuin 'kauniit'. Kaikin puolin pienikokoiset, koska itsekin olen lyhyt.
Tuollaisesta minäkin pitäisin! En tosin ole ihan parikymppinen.
Hauskoista, huumorintajuisista, mukavista ja enempi söpön näköisistä, menevistä ja juhlimisestakin pitävistä ja kaikenlaisesta yhdessä tekemisestä, mutta myös sellaisista jotka eivät kokoajan roiku vierellä. Koulutuksella tai työllä ei ole väliä, ne ovat sivuseikkoja.