Anna, Johan ja Tuuli lähdössä

Tuollainen tilanne saisi pysyä.
7535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Anniina kiero ensin ulos, ja nuo kaksi tapettia perässä. Johan voittoon.

Äänestä
  • Anskusta on tullut todellakin kiero käärme. ULOS.

    Äänestä

korkealle, eihän se siellä muuta tee kuin imeskelee korujaan tuijottaa pitkiä aikoja yksistään ja huudahtelee vähäväliä ilman syytä.

Äänestä
  • kilpaijoista se, joka velkaantuneena eniten tarvitsisi voittorahat.

    Äänestä

  • kiikkurei kirjoitti:

    kilpaijoista se, joka velkaantuneena eniten tarvitsisi voittorahat.

    ei tämä ole mikään pahiten velkaantunein talo.

    Äänestä

viikolle jos tuuli lentää ulos ja värittömät alex ja jarmo jää.

Äänestä
  • Tuuli pihalle ja Tero saa tehdä, sitä mitä hän haluaa, kun ei kukaan ohjaile häntä - nähdään mikä on miehiään!! On nähtävä Tero ilman Tuuli-tupukkaa, ansaita voittonsa ITSE. Menee mukavaksi, uskokaa pois!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jees hyvä homma kirjoitti:

Tuollainen tilanne saisi pysyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu