Pori,harmaanlinan koirapuisto

Aatu 8kk

Käykö kukaan ikinä harmaanlinnan koira puistossa? me käydään aika useesti siellä ja ihan mihin aikaan vaan,,melkein. Mutta kukaan ei ikinä siellä. :( Olisi kiva saada sakemannille(8kk) urokselle joatin leikkikaveria. Kun pelko on että ei tul toimeen toisten koirien kanssa jos ei ole tekemisissä paljon niiten kanssa. Keskustan puistoon pääsen vain 1xviikossa.
Harmaalinan puistoon pääsen aamusti n.9 kun lapset kouluun meneet ja pikkusen kanssa pääsen hyvin lenkille sitten koiran kanssa. Ma,Ke Ja pe pääsen ilalla 6 kun on katottu pikkukakonen :)
leikki seuraa saisiko?

5

1150

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ajan

      päästä saat seuraa:) Eli meille on tulossa sakemannin narttu pentu heti vuodenvaihteen jälkeen. Ja heti kun on rokotus kunnossa, niin tultaisiin mielellään tutustumaan, sillä haluaisin myös oman koirani tutustuvan mahd. paljon eri koiriin=)
      Toivottavasti jaksatte odotella:)

      • me jaksamme

        Tuttavuuksia on kiva tehdä uusienkin koirien kanssa :) ensivuonna sitten nähdään joskus :)


    • siellä

      Me käymme joskus siellä Harmaalinna puistossa, kun ollaan kyläilemässä sielläpäin. Meillä on 4kk vanha sekarotuisen pentu, voitaisiin tehdä treffit joku kerta puistoon mieluiten viikonloppuna.

      • aatu08

        Juu kyllä sitä sopii treffata tai ainakin yrittää treffata :) laitoin sähköposti osoitteenkin että ota yhteyttä vaan :)


    • aatu08

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1251
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      868
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      784
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      626
    6. 32
      605
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe