Saako

haltuun omat lääkkeet diabam 10 mg?
Ratti 3kk pitäis lähtee istuu
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lääke on piadam 10 mg

Äänestä
  • vaikka ne olisivatkin olleet kielettyjä. mulla on pamit jo kymmenen vuoden takaa, eikä niitä voi heti lopettaa tai ainakin siihen tarvitaan jäsenyyden irtisanominen.itse en sitä tee, koska jos jään työttömäksi voin hakea liiton rahaa pamilta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naaralla kirjoitti:

haltuun omat lääkkeet diabam 10 mg?
Ratti 3kk pitäis lähtee istuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu