Tuulille ja Anniinalle puhuu suklaakesteistä yms.Ja kuitenkin äsken taas pisti Tuulia,Teroa ja Anniinaa halvalla.Teki sen heti kun oli Jiin kaa kaksin paljus.Ja on muutes täysin ihastunu Jiihin tämä meidän seurusteleva Anna!! Mainosti vielä että ihmettelee omaa lähtosijaa koska hän tiputti sipan!! On hänellä kovat luulot!!!
Peluri ANNA
On PELURI ON
7530
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
siis joka päivä syö suklaata ja karkkia noin paljon on aivan turha valittaa ihoa ja lihomista. Ja vielä viittii kysellä että miksi?!? Mainostaa salilla käymistä mutta ei sitä paljo tossa talon salilla näy!!!
Anna lähtee sunnuntaina Klaus K:hon...ja maanantaina Tampereelle Johanin kanssa, Jamo mennee pohjosiin.
Vai että Chipan pudottaja. Sori vaan, Anna ei lähettänyt viestin viestiäkään.. Kyllä katsojat tiputtivat Chipan..
kyl katsojilla kävi moka kun jätti annan taloon ja tiputti tsipan.
tero fani
mut silloin ku Tsipa tippu niin linjat oli viimisen vartin poikki.Se on muutes myönnetty eli turha väitellä.Eikä anna ollu äänestykses yksin vaikka se anto ymmärtää/luulee että hän tiputti Tsipan.Sanohan anna heti alkuu että on uhka Tsipalle ku luulee olevansa niin kaunis.
Annalla on vilkas mielikuvitus.
Anna sanoi, että Johan on vain hyvä ystävä, joka sattuu olemaan poika.
Eikö tuollainen selittely olekin surkuhupaista?
Jos se Annasta olisi kiinni, Johan olisi jotain ihan muuta kuin "vain hyvä ystävä".