todella rakastuneita kun mikään ei enää saa edes tuulia kimmastumaan (toivotaan että näin pysyy)
aaawww, nuo kaksi on nyt
tmasku
8455
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tero innostui lähtöjärjestystilanteesta niin paljon että alkoi 'tykkäämään' tuulistakin..heh..läpinäkyvää!
tero se vasta pelimies on.
Sen jälkeen tuuli saa lähtee ulkomaille, jos haluaa vielä miehen pompoteltavakseen. Kannattiko tuo kaulinpuoli puoli näyttää koko kansalle? tsihih :)
monet muut näkevät asian toisin
.....................
minusta sekä tero että tuuli ovat nyt niin vapautuneita ja onnellisia, että aidosta kiintymyksestä on kyse. Ei ole peliä, seuratkaa kuinka vapautuneesti ja iloisesti terokin puhuu nykyään aivan kuten rakastuneet tekevät
enemmän Terosta kun näkee miten suosittu Tero on, voittaja-ainesta.
saa varmaan ja haluaa varmasti muitakin akkoja kuin tuollaisen pillerikostajan. Nyt on hyvä vaan pelata loppuun asti ja te ensisuudelmasta haaveilevat romantikot saatte myös katottavaa.
voitolla. Tuulihan pilais omat mahdollisuutensa, jos nyt rupeis riitaa haastamaan voittajaehdokkaan kanssa.