En ymmärrä miksi Anna killuu ykkösenä häätölistalla? Mukava ja reipas pimu, mutkaton - eikä mikään tyhjäpää, niitäkin kun talossa näyttää olevan. Tuulin laittaisin ykkösenä pois; mua vaan jotenkin ärsyttää se sen vinkuva kikatus ja ne ihmeelliset säännöt omassa elämässään. Onpa kumma, kun ei sillä poikaystävät pysy...onko ihmekään, kun elämä Tuulin kanssa olisi melkoista sääntökirjaan tuijottamista. Ei se sipevä ulkomuotokaan nyt ihan kaikkea korvaa.
Anna on ihan jees
Plunnalle Assaa!
4193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
nämä makuasiat :) annassa on taas kaikki mitä voin naisessa inhota.
ihan jees. Tyrkky mikä tyrkky, itseään tyrkyttämässä Johanille ja vielä miettii oottaako se poikaystävä ja kaveri meiningillä koittaa selittää, höpö höpö, ei kaverit tuolla tavalla souda.
Sen ilmeistä näkee että on mustasukkainen Johanista. Kummastuttaa miksi seurusteleva nainen on mustis toisesta miehestä. Minä ainakaan en arvosta tuollaista käytöstä. Luotettava kumppanina, epäilen, on kyllä sanonutkin pettäneensä ja myöskin harrastavansa valehtelua.
mä en enää kehtaisi ton jälkeen olla mitä se talossa on tehny! ulos vaan sunnuntaina, vihatuin asukas katsojien mielestä.