Aaltosalin kurssista

Millaisia kokemuksia teillä on Aaltosalin maanantaikurssista klubitansseista Jyväskylässä, kannattaako mennä? Onko ollut paljon väkeä ja minkäikäisiä siellä etupäässä käy? Ja onko parasta varustautua omalla parilla vai voiko mennä yksin?
4702
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lienee peruutettu!

Äänestä
  • minäkin kuullut.

    Äänestä

  • olen kirjoitti:

    minäkin kuullut.

    Niin oli Turun kurssi myös peruttu. Saman opin saa muiltakin opettajilta ja ovat halvempia kuin Aaltoset. Heillä on manakeri joka myös rahastaa siinä välissä.

    Äänestä

Aaltosalilla olleena...oppijoita melko paljon ja naisia enemmän, kuinkas muutenkaan. Silloin ainakin selvisi ilman omaa paria niin kurssista kuin klubitansseistakin. Ikähaitari oli n.kaks´kymppisistä ylöspäin hilautuen. Minulla ei tietoa, onko bugg-kurssit peruttu, löytyvät ainakin tanssittaa-sivujen kurssiosiosta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*bugg* kirjoitti:

Millaisia kokemuksia teillä on Aaltosalin maanantaikurssista klubitansseista Jyväskylässä, kannattaako mennä? Onko ollut paljon väkeä ja minkäikäisiä siellä etupäässä käy? Ja onko parasta varustautua omalla parilla vai voiko mennä yksin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu