onko muita metsästys aiheisia palstoja kuin tämä ja jippii keskustelut haluaisin keskustella ainoastaan metsästyksestä en muusta
kysymys
baikal
2193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Netissä on useitakin paikkoja joissa voi asiallisesti keskustella metsästyksestä ja kaikista muistakin asioista. En kuitenkaan mielelläni mainosta noita metsästyspalstoja tässä koska nimenomaan tänne Suomi24.fi foorumiin on jostain syystä pesiytynyt sellainen aines, joka ei itse harrasta metsästystä mutta on hyvin kärkäs neuvomaan sitä harrastavia. Mutta wanha viisashan on sanonutkin, että lapsettomat ovat innokkaimpia neuvomaan lapsenkasvatuksessakin.
Hyviä vinkkejä asiallisista keskustelupaikoista saat helpoiten alan lehdistä ja asiansa osaavilta metsästyskavereiltasi.
hyvä näin teen on vähän ruvennu nyppiin tää touhu koska olen vasta 2v harrastanut metsästystä ja jos jotai tääl on yrittänyt kysyä asiallisesti niin heti tulee jotain haista vittu juttua on toki asiallisiakin vastauksia mutta kuitenkin liikaa tota arvostelua ja plaa plaa jutustelua