Mssä on klipit

vaan muista näytetään, Anniinan sviittiyö Johanin kanssa??? ja Aden kanssa leiriytyminen ja seläntakana puhumiset, eli haluaako tuotanto tuoda Anniinan hyvässä valossa esille ei näytetä kaikkea että jää se sädekehä lillumaan päähän ja saadaan suuri sydän voittajaksi joka ei ole talossa saanut mitään viihdettä aikaseksi...mielenkiintoista hmmm...kuka vaan voi esittää halaajaa ja tsemppaajaa jokaiselle asukkaalle se on näköjään helpoin tapa päästä voittoon jes....
8446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ehkä tuotanto yrittää tehdä Anniinasta voittajaa. Tämä sopisi hyvin siihen ahneuden ja rahastamisen ajattelutapaan, joka näyttää ajavan nykyistä tuotantoa lähestulkoon kaikissa ohjelman sisältöön liittyvissä ratkaisuissa.

Katsos jos kesken kauden taloon tullut asukas voittaa, ensi kaudelle on helpompaa houkutella taloon ihmisiä, joille sopii myös taloon meneminen kesken kauden... Ainoa syy jatkuvaan asukaspyöritykseen on se, että tuotanto haluaa häätöäänestyksen joka viikolle.

Äänestä
  • vuosi aivan sama ketä muut asukkaat ovat, kunhan siellä on jo yksi valmiiksi ajateltu asukas, se kaikkein lempein ja ihanin kaikkien peesaaja jonka ei tarvitse tehdä muuta kuin ottaa muut huomioon käydä välillä silittämässä muiden päätä ja kehumassa jne. jne. olla kiltisti, voi kun siellä olisi ensi vuonna 12 samanlaista vaikka ala Anniinaa :)) heti laittaisin 24/7

    Äänestä

  • näin että joka kirjoitti:

    vuosi aivan sama ketä muut asukkaat ovat, kunhan siellä on jo yksi valmiiksi ajateltu asukas, se kaikkein lempein ja ihanin kaikkien peesaaja jonka ei tarvitse tehdä muuta kuin ottaa muut huomioon käydä välillä silittämässä muiden päätä ja kehumassa jne. jne. olla kiltisti, voi kun siellä olisi ensi vuonna 12 samanlaista vaikka ala Anniinaa :)) heti laittaisin 24/7

    samanlaista Anniinaa taloon,niin eipä tartte 24/7 hommata,jos tää kerran on "kiltteyskisa."

    Äänestä

niin tietäisit kaksi asiaa !

Anniinan ja Johanin sviittiyöklippi on näytetty asukkaille !

Anniinasta ei ole sellaista materiaalia kuin muista, koska hänen käytöksensä on asiallisempaa !

Äänestä
  • ok, sekös on sitten viihdettä ja katsomisen arvoista BB:tä huh huh..jos ei olis ollut talossa jo häädettyjä ihmisiä sekä Teroa ja Tuulia niin olis kaikkien aikojen surkein BB, Anniinan varassa koko show jeeeee.

    Äänestä

  • asiallisempaa kirjoitti:

    ok, sekös on sitten viihdettä ja katsomisen arvoista BB:tä huh huh..jos ei olis ollut talossa jo häädettyjä ihmisiä sekä Teroa ja Tuulia niin olis kaikkien aikojen surkein BB, Anniinan varassa koko show jeeeee.

    katsella miten yksi melkein tukehtuu omaan oksennukseensa tai toinen näyttelee sukukalleuksiaan ja kolmas syö ja syö ja syö ja haikailee poikaystävänsä perään ja kiehnää samaan aikaan kuin kiimainen kissa talossa.

    Äänestä

  • niin,että taloon mennään vain olemaan asiallisesti.Jos kaikki olisivat samanlaisia,niin olis siinä teille hyvää kattelemista.Se ois varmaan koko aika sitä tylsyyttä,mitä eilen klippinä näytettiin.

    Äänestä

POIS JA ANNIINAA VOITTAJAKSI. SEN HUOMAA NÄISSÄ TV-VÄLÄYKSISSÄ MITÄ VIELÄ JULKI ANNETAAN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anniinasta miks kirjoitti:

vaan muista näytetään, Anniinan sviittiyö Johanin kanssa??? ja Aden kanssa leiriytyminen ja seläntakana puhumiset, eli haluaako tuotanto tuoda Anniinan hyvässä valossa esille ei näytetä kaikkea että jää se sädekehä lillumaan päähän ja saadaan suuri sydän voittajaksi joka ei ole talossa saanut mitään viihdettä aikaseksi...mielenkiintoista hmmm...kuka vaan voi esittää halaajaa ja tsemppaajaa jokaiselle asukkaalle se on näköjään helpoin tapa päästä voittoon jes....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu