kuulin reidiosta tudei että erääss kauppakeskuksessa myydään heijastinta, joka on 'kirkkovene' mut evribadi tajuaa et naisen pim*'stä on kysymys.nyt kuulemma mietitään saaks sitä enää myydä siel?ostaisitko jos ois yleisesti kaupan ja mitä tykkäät kohusta ?
ostaisitko
oisko pokkaa ?
161100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
lepakoiden uusi tunnusmerkki!
pitäs ostaa kaks riippumaan vierekkäin.Hetskunaisillakin kun kuulemma on semmoinen soutulaite niin...
aina vara paremmin..
tunnistaisi pimeällä lepakot paremmin!
haluisinko kantaa kirkkovenettä mukana!Tarttishan sitä helkutin monta naista niitä airoja kantamaan!!Sais edes yhden soutamaan pariairoilla,se vasta onkin mukavaa.Ootteko tytsit päässeet harrastamaan?
Camoon hei,miks pimeellä!Ekkö uskalla liikkua valoisaan aikaan?
jos heikusta on kysymys niin ei niitä päivällä heilutella.
heikku?
Eikös tässä ollut kyse kirkkoveneestä?
ettäs tiiät.
nyt tiiän sitten.
Kuljeksä sitten fikkari päällä tai semmonen otsalamppu päässä,metsästämässä kirkkoveneitä pimeällä?Eihän ne ilman valoa hejasta.
kädessä lenkkeilen, ettei vaan lepakot kävele onnensa ohi
Mitenkäs se laulu taas jatkuikaan kun alku meni joteskin näin: Andessonni ja Itulla soutelivat vanhalla.....Joku se oli mut en muista millä.
Ei koskaan kuullutkaan.
Anderssonni Iitulla,
souteli vanhalla p***ulla.
Tulee meinaan mieleen biisi pornolevyltä,jossa vanhapoika Anderssonni seikkaili.
oon kans nähnyt niitä ja mulla yhellä frendil on sellanen.
Mullapa on lepakko-heijastin hihassa. Aika hyvin niitä näkyy kaupungilla olevan muillakin lesboilla.
ole lesbon merkki lepakkoheijastin!
Elä tee vääriä johtopäätöksiä siitä.Nimittäin niitä roikkuu kellä tahansa.Naapurin heterorouvallakin tuulipuvussa ja taatusti on 100% hetsku!
Kirkkovene-heijastimesta,en haluisi lepakon tunnukseksi sitä.Enkä kyllä muutenkaan pistäis roikkumaan.Tulee ihan mieleen alakoululaiset pikkupojat jotka spreijaa kirkkoveneitä seiniin ja juoksee hihitellen karkuun.
Sateenkaari-heijastin olisi tosi upee,hienot kirkkaat värit ja ehkä voisi sommitella siihen kaks naisen merkkiä,homoille tietysti kaks miesmerkkiä.Sitten se olis gay-kansan oma heijastin,eikä naapurin rouvakaan käyttäisi sitä:D