AnnA

Anna on mussuttanut koko päivän jotain. Sitten vielä KILJUU että makkaraa. Eikö sillä ole mitään pohjaa syömiselle, vai yrittääkö se ennätystä lihomisessa, ts tulla sadan kilon keijukaisena ulos talosta. Siltä vaikuttaa.
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ketä kiinostaa?
ei mua ainakaan.

Äänestä

jo sen 100 kiloo ainakin. Aika tukevassa kunnossa näyttää olevan,no eihän siinä..kävelevä aikapommi diabeteksen suhteen ja vielä nainen..joten..no kukin tallaa tavallaan.

Äänestä
  • on minun mielestä vähä pikkusen vajaa tai jtn..

    Äänestä

So on MORO!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hömppä kirjoitti:

Anna on mussuttanut koko päivän jotain. Sitten vielä KILJUU että makkaraa. Eikö sillä ole mitään pohjaa syömiselle, vai yrittääkö se ennätystä lihomisessa, ts tulla sadan kilon keijukaisena ulos talosta. Siltä vaikuttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu