Anna iloissaan peuhaa

johanin kanssa.alakerta varmaan märkänä.annan poikaystävästä varmaan kiva katsoa touhuja.mä antasin ainakin kenkää emännälle.jälkeenpäin olis turha sitten itkeä
5558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

painin varjolla pääsee lähmimään Johania. kyllä oli muuten meteli jos Tero ja Tuulli metelöisi makkarissa noin kovaäänisesti.

Äänestä

Tuo oli kyllä niin disgusting. Hyi hitto, tuli niin elävästi Tukiainen mieleen.

Voisi ämmä ajatella muitakin kuin omia tarpeitaan. Jamo lähti keittiöön, ei liene ollut kivaa katseltavaa hänestäkään. Siivoilee nyt siellä sitten kun toiset ovat jo makkarissa.

Äänestä
  • mitä arvostelet annan ulkonäköä? se ei todellakaan ole mikään sumopainija vaan normaalivartaloinen nainen. pitääkö kaikkien olla tollasia tikku-ukkoja kuten tuuli niin että luut kolisee eikä mitkään vaatteet istu päälle? mun mielestä anna voi peuhata johanin kanssa niin paljon kuin tahtoo. oli hauska katsoa ja nauratti :)

    Äänestä

  • heiheiheijh kirjoitti:

    mitä arvostelet annan ulkonäköä? se ei todellakaan ole mikään sumopainija vaan normaalivartaloinen nainen. pitääkö kaikkien olla tollasia tikku-ukkoja kuten tuuli niin että luut kolisee eikä mitkään vaatteet istu päälle? mun mielestä anna voi peuhata johanin kanssa niin paljon kuin tahtoo. oli hauska katsoa ja nauratti :)

    Kyllä minua lähinnä säälittää Anna! Kieroilun vuoksi joka tapauksessa Anna ----

    Äänestä

  • Ihmetys! kirjoitti:

    Kyllä minua lähinnä säälittää Anna! Kieroilun vuoksi joka tapauksessa Anna ----

    Anna saa tehdä mitä haluaa niinkuin me muutkin naiset! sitä paitsi tänne telkan välityksellä näkyy asiat eri lailla kuin ne tuolla talossa on..ja mitä sitten pienestä painista? kyllä kavereidenkans voi painii..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kilo80 kirjoitti:

johanin kanssa.alakerta varmaan märkänä.annan poikaystävästä varmaan kiva katsoa touhuja.mä antasin ainakin kenkää emännälle.jälkeenpäin olis turha sitten itkeä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu