Voiko enää ihanempaa persoona olla kuin Tuuli, nauru vie mukanaan ja siitä tulee aina hyvälle tuulelle. Tarttuva nauru et itseäkin alkaa aina naurattaa, voi kun kaikki Suomalaiset olisi yhtä iloisia aina niin ei haittaisi talven pimeys kun Tuulin lämmin hymy valaisisi huoneen.
En millään voi ymmärtää tota Tuuli vihaa mistä se oikein kumpuaa, miten kukaan voi vihata ihanaa Tuulia, se on sama kun vihaisia joutsenia ja ampuisi ne!.
Vihatkaa Annaa, sitä on syytä vihata
En millään voi ymmärtää tota Tuuli vihaa mistä se oikein kumpuaa, miten kukaan voi vihata ihanaa Tuulia, se on sama kun vihaisia joutsenia ja ampuisi ne!.
Vihatkaa Annaa, sitä on syytä vihata
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ovat (1)Naisia jotka ovat kateellisia hänen kauneudelle. (2)Naisia jotka ovat kateellisia hänelle Terosta.
No niin, ei se mummosi taida tykätä, millä tavalla hänestä kirjoitat.
Kuka oikeesti tavalliselle naapurintytölle olis kateellinen. Ei kukaan ihminen ole kateellinen KENELLEKÄÄN BB-ASUKKAALLE, keksikää jotain parempaa hyvät ihmiset :) Te elätte ihan jossain fantasiamaailmassa jonkun Big Brotherin lumoissa, voi herra jeesus.
Oikein tulee hyvälle mielelle, ku Tuulin naurun kikatusta kuuntelee.
On vaan kyllä niin huippu tyyppi, aivan ihana persoona.
Onnea Tuulille illan äänestykseen.
Johan tuo Tuuli kaavaili tulevaisuuttaan BB-voittaja Teron siivellä. Kun tietää Teron täydellisen saamattomuuden, niin Tuulille jää rikkauksien (ja Teron) hallinta.
-
...