Kiusaajaporukan viimeinen jäsen Anniina ulos

Alkuperäinen ansaitsee voiton. Tero on saanut Adelta ja kumpp.niin paljon paskaa niskaan, joten soisin mieluiten voiton hänelle. Ansku on tyytynyt peesailemaan eikä ole uskaltanut näyttää temperamenttiaan.
4152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minäkään kannata kiusaajaporukkaan kuuluvaa.Huono esimerkki tollanen.

Äänestä
  • Se on, kun ei anna seuran tehdä kaltaisekseen..? :O

    Äänestä

Mä en ole kyllä Anskua nähnyt muita kiusaamassa, vaan viettänyt aikaa Aden kanssa, enkä edelleen muita kiusaamassa. No mutta joillekkin riittää vaan se, että on edes puhunut Aden kanssa..ainiin, mutta tämähän koskee vain Anskua.

Äänestä
  • hommata.Vastahan Ansku Alexille selitti,siis nolasi, ryyppäämisestä,kun Tero otti ,kun talo tarjos.Tero kysy vastineeks Anskulta ,että miltä susta nyt tuntuu,mutta ei saanut vastausta.Ansku vaihtoi vikkelään puheenaihetta.En tiedä minäkään,vaikka on 24/7,miltä Anskusta tuntuu.Ja paras kiusahan on se ,kun sen voi teettää jollain muulla.(läyhääjät)Eipäs sanonut koskaan,että ei saa kiusata.Miltä tuntus ,ku omalle kohdalle sattus kiusaaja.On tosta empaattisuus kaukana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennen kiusattua kirjoitti:

Alkuperäinen ansaitsee voiton. Tero on saanut Adelta ja kumpp.niin paljon paskaa niskaan, joten soisin mieluiten voiton hänelle. Ansku on tyytynyt peesailemaan eikä ole uskaltanut näyttää temperamenttiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu