Aika nolo

Aika noloa annan kavereita tai vanhempia ei ollu paikalla!!!
6797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

verran järkeä päässä, ettei lähteny tommosen takia itseään ja muita vaarantamaan liikenteeseen. HYvä keli ulkona, yeah sure.

Äänestä
  • olisin kyllä pysynyt itsekkin poissa jos olisin tyrkky-annan sukulainen.
    Aisankannattaja poikaystävä on nössö.

    Äänestä

  • Millä tavalla junamatka Helsinkiin olisi vaarantanut heidän ja muiden turvallisuuden?

    Äänestä

  • Tosissaanko kirjoitat? kirjoitti:

    Millä tavalla junamatka Helsinkiin olisi vaarantanut heidän ja muiden turvallisuuden?

    Lumimyräkkä oli vain tekosyy.
    Junat ja bussit kulkee myräkässäkin.
    Ellei ole p.aukinen, tai haluton matkustamaan.
    Saattoi Annalla olla hieman pahamieli,
    koska kaikilla muilla ollut ja oli joku vastassa.

    Äänestä

  • Tekosyy kirjoitti:

    Lumimyräkkä oli vain tekosyy.
    Junat ja bussit kulkee myräkässäkin.
    Ellei ole p.aukinen, tai haluton matkustamaan.
    Saattoi Annalla olla hieman pahamieli,
    koska kaikilla muilla ollut ja oli joku vastassa.

    näyttää pärstäänsä tv:ssä

    Äänestä

olisi minäkään mennyt ,jos olisin ollut vanhempi tai kaveri. Enkä siskoksenikaan Annaa tunnustaisi. Poikaystävä toivottavasti on entinen. Anna on pettäjä tyyppiä, ja tunnustihan sen itsekkin joskus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kilo80 kirjoitti:

Aika noloa annan kavereita tai vanhempia ei ollu paikalla!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu