sekö, että Anniina menee Johanin viereen taas?
Vastaukset 5
- ois joutanu kotiinsa.
Tuulissa ois ollu enemmän munaa.
- vetää hiljaiseksi
fiksu mies, tietää että on onnistunut paremmin kuin ikinä olisi uskonut
jamo on mies! - ihastunut Tuuliin!
Mun mielestä oli aivan ilmeistä, että Jarmo oli ihastunut Tuuliin, vaikka tarinoikin Terolle että ihastuksen kohde on Ansku, kun ei kehdannut paljastaa toisen naiseen kohdistuvaa ihastustaan. Mutta pakko oli jollain lailla avautua, kun asia painoi niin mieltä. Jarmo on kiehnännyt monta kertaa Tuulissa kiinni, vilautellut Tuulille ja tunkenut kieltä korvaan jne. Viimeksi tänään koosteessa nähtiin Jarmon "Tuulilla on hyvät tissit"-tunnustus. Ja nyt tottakai hajottaa, kun ihastus lähtikin menemään.
- Naulanaama
ruudun rumistus Jarmo jäi. Olis ollut paljon kivempi katsella kahden lemmenparin kujerrusta:)
Naulanaama kirjoitti:
ruudun rumistus Jarmo jäi. Olis ollut paljon kivempi katsella kahden lemmenparin kujerrusta:)
Jamo on paras tyyppi kaikista! Niitit pintaa vain, jokainen omalla tyylillään, aidoin kaikista. Kolme kuukautta on jo katsottu lemmenparin "panodraamaa"; Terosta ei saa mitään selvää, ulosanti olematon ja Tuuli naputti joka helkkarin asiasta, huh onneksi ei enää telkassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051810
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS541610Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä451270Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231010Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita177875Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13810- 48762
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?16723Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.41678