Tero helpottunut, koska Tuuli putosi. Teron suuri rakkaus Esra tulee häntä vastaan. Esra on turkkilainen, Teroa vähän vanhempi nainen. "Esra on kuvankaunis, siinä näkisitte naisen", kuvaili Tero Jari-Matille ja Johanille.
Olisi ollut kiusallista varmasti myös pissis Tuulille, koska viimeistään silloin olisi tajunnut, ettei Terolle kelpaa.
Olisi ollut kiusallista varmasti myös pissis Tuulille, koska viimeistään silloin olisi tajunnut, ettei Terolle kelpaa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mutta totta on se, että Johanista leivotaan voittaja, äänestimme sitten kuinka paljon tahansa. Ei Ansku, tai Tero tule voittamaan, joten säästäkää rahanne parempaan tarkoitukseen. Itse en ole pannut senttiäkään likoon, mutta ihmetyttää toi tämän iltainen tilanne, joka on mahdoton yhtälö. No nyt katsomme, jos katsomme ensi viikon, ei voi olla totta hokevia kilpailijoita, tuppisuisia polvenvatkaajia, munanpyörittelijöitä,tai mää tiesin henkilöä.
...idiootti. Alkuperäisen kirjoittajan viestin jälkeenkin Tero mainitsi Esran tulevan, joten eiköhän sovita, että pidät pässi naamasi kiini ja vedät käteesi.