VOITTO TEROLLE

Turha siitä on väitellä etteikö Tuuli olisi pistänyt Teron päätä pyörälle.Onhan Tero sanonut Tuulille monta kertaa että ulkona sitten se tapahtuu!!! Joten rahat Terolle niin ne menevät myös Tuulille!!!
4350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä nyt höperöi.
Tero ja Tuuli saanut talossa kaikkein suurimmat tyydytykset, verrattuna keneenkään muuhun asukkiin.
Tosi hölmöä mennä naimaan televisioon ja uskoa sitten, että siitä vielä maksetaankin.

Äänestä

Kyllä Tero ja Tuuli tykkää toisistaan näkihän sen jo tuolla ja saavat nyt ulkomaailmassa vapaasti olla.Tero kannatetaan voittoon,eikun antamaan plussia ja REILUSTI heti ensimetreiltä .

Äänestä

Ei kait sitä äänestetä sen mukaan mihin rahat menee vaan sen mukaan miten asukas on selvinnyt koitoksestaan talossa. Tero olisi seonnut ilman Tuulia ja tullaan se näkemään tällä viikolla, kun Tuuli ei olekaan enää pitämässä pystyssä. Puheet paljastaa.

Äänestä

rakkautta ollut. Kaksi sekoamispisteessä olevaa ihmistä purki paineitaan. Terohan paljasti päiväkirjahuoneessakin, ettei ole tosissaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


love love kirjoitti:

Turha siitä on väitellä etteikö Tuuli olisi pistänyt Teron päätä pyörälle.Onhan Tero sanonut Tuulille monta kertaa että ulkona sitten se tapahtuu!!! Joten rahat Terolle niin ne menevät myös Tuulille!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu