Ryanin.....

Koska tulee OCT 2009 myyntiin ryanilla?

En soita sinne, en , kysyn täältä jos joku heittäis paksaa niskaan...
4720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä lennot on jo myynnissä lokakuun 25. päivään asti 2009. Sen jälkeen astuu voimaan talviaikataulut ja lennot tulevat myyntiin vasta alkuvuodesta. Näin muistaakseni on ollut aikaisempina vuosina.

Äänestä
  • eipä anna, kokeiles itte, heittää jotain ihme blokkisivua vaan...
    oon yrittäny jo useamman kerran...

    Äänestä

  • stuertti--- kirjoitti:

    eipä anna, kokeiles itte, heittää jotain ihme blokkisivua vaan...
    oon yrittäny jo useamman kerran...

    niin ja kokeilin meno 09.OCT 2009 ja paluu samana sunnuntaina

    Äänestä

  • stuertti--- kirjoitti:

    eipä anna, kokeiles itte, heittää jotain ihme blokkisivua vaan...
    oon yrittäny jo useamman kerran...

    Syksyn lennot tulee myyntiin siinä pääsiäisen/maaliskuun tietämillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


stuertti...... kirjoitti:

Koska tulee OCT 2009 myyntiin ryanilla?

En soita sinne, en , kysyn täältä jos joku heittäis paksaa niskaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu