apuja kiitän

oonko uuno vai miksi en saa windows xp ohjelman
ohjauspaneelia auki
sammuttaa koneeni ja käynnistää se uudelleen , kun yritän avata sen
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tai blondi.






      Control Panel
      ^
      |
____|
|
Start

Äänestä
  • en uuno , kyl ton osaan , mut kone sammuu kun yritän avata ton ohjauspaneelin eli mikä konees vikana

    Äänestä

  • apuja kirjoitti:

    en uuno , kyl ton osaan , mut kone sammuu kun yritän avata ton ohjauspaneelin eli mikä konees vikana

    se Xp mullakin keksi monen muun kivan ohella. Sitten siirryin MacOS X:ään, ja elämä on huomattavasti helpompaa tältä osin. (Jos joku ottaa tästä herneen nenään, niin hengittäköön sit oikein syvään vaan.)

    Virtual PC:ssäni on Windows 2000, joka on aika paljon nopeampi ja konstailemattomampi kuin Xp, jos joskus harvoin huvittaa ajaa jotain Wintoosaohjelmaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuja kiitän kirjoitti:

oonko uuno vai miksi en saa windows xp ohjelman
ohjauspaneelia auki
sammuttaa koneeni ja käynnistää se uudelleen , kun yritän avata sen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu