Moniko teistä satanisteista ja/tai saatananpalvojista kokee olevansa jonkin ulkopuolisen, pakottavan voiman riivaama?
http://paranormaaliblogi.wordpress.com/2008/09/13/nainen-demonin-vallassa/
Moniko teistä on riivattu?
4
825
Vastaukset
- -Höpöhöpö-
Naurettavaa sairaitten ihmistenHAIL SATAN ARMAGEDDON ON OVELLA SOULS FOR MY MASTEEEEERRRRRRRRGGHHhöpinää, ei tee vaikutusta
- juupajuujaapajaatrallalallalaa
minulla on sellainen riivaus että on pakottava tarve lukea suomi24.fi palstoja vaikka ne vituttaa niin paljon ettei veri kierrä.
Kuinka moni kristityistä kokee olevansa jonkin ulkopuolisen, pakottavan voiman riivaama?
http://www.youtube.com/watch?v=V3PIoI2Bp40 - agares
Miten niin riivattu? Satanisti ei usko mihinkään yli-luonnoliseen olentoon tai juttuun. Joten riivaaminen ulkopuolisen olennon taholta on huuhaata. Todellisia riivaajia ovat kristityt ja muut uskontoryhmät jotka yrittävät käännyttää paska-puheillaan.
Riivattu henkilö kärsii mielenterveys ongelmasta tai haluaa huomiota muilta eli ei ole minkään yli-luonnollisen olennon aiheuttamaa.- punainen sellainen.
satanisti ei usko piruun, ennemmin vaikka pieruun, mutta ei piruun.
piru on hauska mielikuvitusolento, sopii elokuviin juonen sekaan.
- pierusatanisti ( pierussa on voimaa )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285