äänestäkää

Pitäkää nyt edes huoli siitä etteivat jarmo tai anniina voita, johan ja tero ovat sentään olleet talossa alusta asti. Jarmo about 2 viikkoa?
4211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen samaa mieltä että jonkun alkuperäis-asukkaan pitäisi voittaa. Tärkeintä on että Jarmo ei voita! :D

Äänestä

Näin me teemme!

Äänestä

tahtoni mukaan,en niinkuin sinä sanot.

Äänestä

Mikä ihme siinä Juuhanissa viehättää?
Vaikka ei puuttuisi siihen rään ja vaikun syömiseen, mutta mies on saanu jo 5000 euroa ja vähintään samanarvoisen matkan etelä-Afrikkaan.
Miksi pitäisi kaiken saada?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


terooooo kirjoitti:

Pitäkää nyt edes huoli siitä etteivat jarmo tai anniina voita, johan ja tero ovat sentään olleet talossa alusta asti. Jarmo about 2 viikkoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu