Onkos tietoa?

Mistä voi johtua että kone jumittaa useasti päivässä? Jää vaa jumiin eikä mikään toimi vaikka näytöllä näkymä ei muutu yhtään.
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...onko sulla jokin raskas taustakuva (yksivärinen on paras tai kuva keskitettynä). Itselläni tilttas internet kun oli hiiren osoittimet kolmiulotteiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nils kirjoitti:

Mistä voi johtua että kone jumittaa useasti päivässä? Jää vaa jumiin eikä mikään toimi vaikka näytöllä näkymä ei muutu yhtään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu