Tomb raider legend pc kasazhtan vastus??

nii miten tuon saapi läpi eli tuon ihme otuksen tapettuo. laitoin ne sähkö kaapit vihreäkti että se jännä pallo putosi keskelle. mutta mitä sitte. oon kokeillu vaikka mitä
4371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käännä kaikkia neljää vipua huoneen seinissä. Neljä palloa laskeutuu alas. Hyppää teslaan ja työnnä nopeasti pallot seiniin kiinni. Poistu teslasta ja heitä graplella teslan yläpuolella olevaan miekan palaan.

Äänestä
  • heti meni ekaala läpi. en ees nähny vieläkään sitä miekkaa:D mutta seuraavassa paikassa ja muutenkin pitää opii tuo tarttuminen ku hyppää nii näkyy toi keltasella kämmenen kuva. miten otetaan kiinni että ei putoa ku ei päääse muuten eteenpäin??

    Äänestä

  • lara croft kirjoitti:

    heti meni ekaala läpi. en ees nähny vieläkään sitä miekkaa:D mutta seuraavassa paikassa ja muutenkin pitää opii tuo tarttuminen ku hyppää nii näkyy toi keltasella kämmenen kuva. miten otetaan kiinni että ei putoa ku ei päääse muuten eteenpäin??

    Silloin kun kuvaan tulee keltainen kämmen niin otteesi on huono, paina nopeasti E näppäintä niin Lara parantaa tartuntaa.

    Äänestä

  • pitääklin heti mennä koklaamaan tota, itellä on aina se ihmeörkkikohta menny päin P*****

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lara croft kirjoitti:

nii miten tuon saapi läpi eli tuon ihme otuksen tapettuo. laitoin ne sähkö kaapit vihreäkti että se jännä pallo putosi keskelle. mutta mitä sitte. oon kokeillu vaikka mitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu