Miten Patypointspisteet muutetaan rahaksi? Jaksaisko joku neuvoa!
Miten???????
7
521
Vastaukset
- ihmeessä...
..Miten nuo Partypointspisteet muutetaan rahahsi?
- ....
Habbo-hotellissa?
- Pokeri81
mutta mielestäni niitä ei kovin helpolla vaihdeta jälkeenpäin rahaksi. Miksi pelaat siellä? Käy katsomassa profiilistani löytyvältä sivustolta parempi paikka=)
- tiedä miten....
Pokeri81 kirjoitti:
mutta mielestäni niitä ei kovin helpolla vaihdeta jälkeenpäin rahaksi. Miksi pelaat siellä? Käy katsomassa profiilistani löytyvältä sivustolta parempi paikka=)
Siellä selvästi sanotaan, että voit muuttaa ne rahaksi tai käyttää nettikaupassa.
Sieltä nettikaupassakaan ei pääse etenemään asiassa.
Partylla ei ole Suomenkielistä tukea, eikä eikä 60-luvulla meillä ollut kieliä koulussa, eli kielivaikeuksia.Sitten nuo kääntäjät kääntää miten sattuu. - Pokeri81
tiedä miten.... kirjoitti:
Siellä selvästi sanotaan, että voit muuttaa ne rahaksi tai käyttää nettikaupassa.
Sieltä nettikaupassakaan ei pääse etenemään asiassa.
Partylla ei ole Suomenkielistä tukea, eikä eikä 60-luvulla meillä ollut kieliä koulussa, eli kielivaikeuksia.Sitten nuo kääntäjät kääntää miten sattuu.kun en tunne partyn systeemejä. Tiedän, että siellä on ehkä huonoimmat bonukset eikä juuri mitään etuja. Vaihtaisin pelipaikkaa todella nopeasti sinuna =)
- pelannut..
Pokeri81 kirjoitti:
kun en tunne partyn systeemejä. Tiedän, että siellä on ehkä huonoimmat bonukset eikä juuri mitään etuja. Vaihtaisin pelipaikkaa todella nopeasti sinuna =)
..Partyn lisäksi Unibetillä ja Titanpokerihuoneissa.Mikä olis sitten vielä parempi?
pokerihuoneelle kirjaus ei onnistunut, ei hyväksy salasanaa jostain syystä. - Pokeri81
pelannut.. kirjoitti:
..Partyn lisäksi Unibetillä ja Titanpokerihuoneissa.Mikä olis sitten vielä parempi?
pokerihuoneelle kirjaus ei onnistunut, ei hyväksy salasanaa jostain syystä.niin voin kertoa sulle lisää erisaittien bonuskäytännöistä ja rakebackista. pokeria[a]windowslive.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?533125Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n542315Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari742225Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa992113Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä261958Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh711838Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr941588Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http551362Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1411321Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian1701154