Onko kukaan käynyt tai kuullut mitään ko. hotellista?
Onko esim. sijainti hyvä, allas- ja rantapyyhkeet jne....
Kokemuksia olisi kiva kuulla.
Onko esim. sijainti hyvä, allas- ja rantapyyhkeet jne....
Kokemuksia olisi kiva kuulla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olemme varanneet matkat baan karoniin, mutta tietoa ei hotellista juurikaan löydy. Joten osaisiko joku kertoa sijainnista tarkemmin? Emme ole aiemmin phuketissa käyneet, mutta onko lähellä mitään näkemistä saati millaiset matkat rannalle tai ostoksille?
Olin helmikuussa kolme viikkoa Baan Karonburi Resortissa, joka sijaitsee aivan rannan tuntumassa ja on melko laadukas hotelli.
Ikäväkseni minun on kerrottava teille, että tuleva hotellinne ilman buria sijaitsee surkealla paikalla 'yläkadulla', josta on melkoinen kävelymatka rannalle. Hotellin taso on myös vaatimaton. Ystäväni asusti siellä. Sori.
hei! Olemme varanneet joululta kaksi viikkoa Baan Karonburi Resort-hotelliin deluce huoneistoon, käynti suoraan altaaseen. Olemmeko tehneet hyvän valinnan? Olitteko tyytyväisiä hotellissa oloonne ja oliko huoneissa kahvin/teenkeitto mahdollisuutta ja jääkaappia/minikkaappia? paikan tiedän, koskapa olemme olleet Karonilla jo useamman keran, mutta eri hotelleissa. Kiitos
Hyvä valinta. Minä asustelin myös deluxe-huoneistossa. Huoneessa on vedenkeitin ja sinne täydennetään joka päivä siivouksen yhteydessä kahvi- ja teepusseja. Jääkaappi on, mutta se on hyvin pieni.
Tilasin kolme päivää paluuni jälkeen samasta hotellista huoneen ensi talven matkalle.
Kiitos tiedosta, oikein odotan taas matkaa vaikka lähtöön on niin kauan, mutta kyllä se sieltä koittaa:)