Kuopion kovin nainen

Kerran oli Kuopioon tullut etelän mies hurvittelemaan.Otti torin nurkalta vossikka Villeltä kyydin,pyysi viemään Kuopion kovimman
naisen luo.No Ville ajeli Minnan patsaalle ja
pysäytti poju hevosensa,virkkoi turistille,tuossa
on Kuopion kovin nainen.
23057
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HOO HOO HAA HAA HII HAA HOO HAHAHAHAHAHHHAAAAAA VOI VITTU HAHAH HAHA MÄ KUOLEN NAURUUN HAHA HAAAA HOOO

Äänestä
  • no hyvä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huumor se on kaanein kukka kirjoitti:

Kerran oli Kuopioon tullut etelän mies hurvittelemaan.Otti torin nurkalta vossikka Villeltä kyydin,pyysi viemään Kuopion kovimman
naisen luo.No Ville ajeli Minnan patsaalle ja
pysäytti poju hevosensa,virkkoi turistille,tuossa
on Kuopion kovin nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu