Kajaani, yksiö tai huone

Hei!

Olen 19 v. nuori mies ja haen kohtuuhintaista yksiötä tai huonetta Kajaanista tammikuun alusta alkaen. En polta eikä minulla ole lemmikkejä. Jos haluat saada rauhallisen ja luotettavan vuokralaisen, soita.

puh. 050 493 5443/Riku (mielellään klo. 18 jälkeen)
1130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kajaanissa on kova asuntopula, varaudu siihen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opiskelija... kirjoitti:

Hei!

Olen 19 v. nuori mies ja haen kohtuuhintaista yksiötä tai huonetta Kajaanista tammikuun alusta alkaen. En polta eikä minulla ole lemmikkejä. Jos haluat saada rauhallisen ja luotettavan vuokralaisen, soita.

puh. 050 493 5443/Riku (mielellään klo. 18 jälkeen)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu