M: Michelin nastarenkaat 175/70-13

Auto meni, kumit jäi. Volkkarin vanteilla, nelipulttiset, jako 4x100 (?). Käy myös ainakin Audiin.
Hyvät, pintaa reilut 8 mm. Nastat tallella. Kuva s-postilla pyydettäessä.
Tarjoa jotain. Yhteydenotot: neptunus ät sci.fi (ät = @)
2156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vois kai niistä jonku 20€/kpl maksaa vai mitä oot itse aatellu? Neuvotellahan aina voidaan ja hinnat on sopimista varten.
Laita meiliä tulee ni voidaan katsoo.
[email protected]

Äänestä
  • 30 EURoo?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peltivanteilla kirjoitti:

Auto meni, kumit jäi. Volkkarin vanteilla, nelipulttiset, jako 4x100 (?). Käy myös ainakin Audiin.
Hyvät, pintaa reilut 8 mm. Nastat tallella. Kuva s-postilla pyydettäessä.
Tarjoa jotain. Yhteydenotot: neptunus ät sci.fi (ät = @)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu