tarkotus olis reikata ens kuussa jotain 3-8k väliltä ongamella tai bossilla. eli hakuses olis semmonen affi joka pystyy järkkäämään parempaa ku perus 8x bonarin tai 30% rb:n. jätähän joku sposti osottees tänne niin otan yhteyttä (ei virallinen josset sitä halua paljastaa mikä affi oot). jos diili on tarpeeks hyvä niin yhteistyö tulee mitä todennäköisimmin tuottaan isoja reikkejä myös muinakin kuukausina kuin tulevana.
löytyykö hyvää affia ongame/boss?
8
804
Vastaukset
- paras ongamen bonus
tuskin saat rakeback dealia ongamen verkkoon. Käy katsomassa tuolta www.makerakeback.com (ainakin lupaavat hyviä bonuksia heavenille..) ja tuskin tuon parempaa saat edes rakebackin kanssa ongamelle.
- SidepotBob
Rakeback-diilejä ja bonareita:
http://www.rakemeback.com/?r=SidepotBob- kielletty12
Ongamellehan ei saa edes tarjota rb:tä enään, mut pöydän alta kaikki on mahdollista.
Katsokaa hyvät rb sopparit: http://www.suomikasinot.com/index.php?page=nettipokeri
- pokerionkivaa
Lähetä sähköpostia osoitteeseen: [email protected] nimelläs ja tiedoillas paljon raketat normaalisti kuussa ja mitä aijot rakettaa tässä kuussa. Katotaan mitä ylimäärästä pystytään tarjoamaan.
- Manson100
b2b-verkkoo saisit 60% vip shopin joka vastaa n.65% rake backkiä. kiinnostaako verkon vaihto?
Manson100
- löytyy
jannet1 (at) suomi24.fi ;)
- myös kakkaa
lahkeestasi..? osuinko?
- Waino99
löytyy
[email protected]
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El796407MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415488Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624309NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun784188Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja693937Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.801317- 731140
- 3281135
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32910Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62831