Paha mennä sanomaan.Välillä tuntuu fiksultakin ajattelijalta ja välillä taas yksinkertaiselta.raja on häälyvä.
Onko tero tyhmä vai viisas
kakitor
4164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Viisas Tero vie voiton ja 50 000e!!
onko tyhmän viisas vai viisaan tyhmä.Ulos anti ja eleet kyllä kääntää tyhmän puolelle ja miehen koulutus.Yo ei ole mitään ja minkäänlaista tutkintoa 28v miehellä ei ole ,ei ole muuten verotettavaakaan paljoa milläs mies elää?
Tero on peluri. Paljon kirjoitetaan ,että Tero on oma aito itsensä. Jos siihen kuuluu selän takana puhuminen(pk-huoneessa), niin varmasti onkin oma itsensä ,reilu ja rehti suomalainen mies . Esim. eipä sanonut suoraan Jarmon hiuksista ,että ne on kamalat, silloin kun Anniina ne leikkas.Puheesta on tosi vaikea saada selvää, ihme mutinaa.
Terohan on fiksu kun ei läyhää talossa muille toisista seläntakana. Tiedättekö että pk-huone on paikka jossa saa purkaa tuntojaan jottei kaikkea tarvitse pitää sisällään, joten Tero toimii justiin niinkuin pitääkin. Jossainhan hänenkin tarttee pahaaoloaan joskus purkaa eihän kukaan muuten jaksa. Jokaisella on huonoja päiviä ja silloin hyvä tuulettaa päätään jossain. Ja sinä fiksu "matikka"...menetkö sinä päin naamaa haukkumaan jonkun hiuksia tai jotain muuta???Enpä haluaisi olla tekemisissä kaltaisesi ihmisen kanssa joka on niin moukkamainen. Ihmettelen:o
Ja Johanko muka TEron kaveri??? Joo, oli alussa, mutta jo kauan on Johan tiennyt että Tero on uhka hänen voitolleen ja Jarmon kanssa ovat koittaneet saada Teroa ulos ja sitten ihmettelevät (ilmeillään) muka että kuka kumma on antanut Terolle ääniä kun Tero joutunut äänestykseen.Todellinen kaveri ja hyvä tuki. En tiedä onko jo Tero tajunnut millanen "kaveri" tää Johan hänelle on, mutta kaippa se vielä hälle selviää joskus.
TERO VOITTOON!!!!!!