Aito Aniina

On tyhmää väittää etteikö olisi aito.
Nuori "sinisilmäinen" elovena tyttö ei TODELLAKAAN olisi pystynyt näyttelemään 2½ kuukautta.
Ja jos olisi niin silloin on tiedossa suomalaisesta tulee kuuluisa Filmitähti Hollywoodiin;D

Ansku voittoon
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ansku putoaa 1 sijaltaan, ja Terovie voiton!

Voitto kuuluu viisaalle Terolle, ei tyhmälle Anniinalle!

Äänestä

roolin vetäjä.

Tähän tulokseen on tullut joukko 24/7 katsojia keskustellessan tilanteista jossa on sattunut lipsahdus...
Hävettää että katsojat menevät noin halpaan,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on nähty kirjoitti:

On tyhmää väittää etteikö olisi aito.
Nuori "sinisilmäinen" elovena tyttö ei TODELLAKAAN olisi pystynyt näyttelemään 2½ kuukautta.
Ja jos olisi niin silloin on tiedossa suomalaisesta tulee kuuluisa Filmitähti Hollywoodiin;D

Ansku voittoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu