Miten on miehet, onko teillä kokemusta siitä että kalu alkaa seistä tilanteessa, jossa se ei välttämättä olisi suotavaa esim. kirkonpenkissä tai työhaastattelussa? Pystyykö mies jotenkin lopettamaan seisokin pelkällä tahdonvoimalla tai peittämään sen jotenkin? Voiko mieletön housuntaskujen raplaaminen olla merkkinä siitä että miehellä seisoo ja että mies yrittää peittää/asettaa seisokkia?
Nolot erektiot
konesekstaaja
207540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Mitä noloa siinä on jos seisoo. Mulla erektio ongelma ! aina Seisoo! naiset on vaan innoissaan kun näkee kovan munan. Saunassa, uimarannalla, hierojalla, sovituskopissa, autossa, raflassa. jne. kokemusta on.
joo kyllä hiukan nolottaa kun ja jos tanssilattialla alkaa seistä, kun nainen tulee lähelle.osa naisista saattaa tykätä mut tiukkapiposimmat pitää aivan hirveenä,sellasta miestä jolla seisoo.
Tanssilattialla painan lantiota naista vasten, kun alkaa keulia. Kyllä naiset tykkää laidastaan, jotkut jopa ovat työntäneet kättä housuun.
eli lopettakaamme nolostelu.jos miehellä seisoo niin se seisoo,ja jollei nainen voi sitä millään ymmärtää niin se on sitten naisen ongelma.
Voi käydä niin, että aikaa myöten saat erektion kuriin. Tämä "oppimistulos" tulee sitten vanhempana vastaan. Ei ota eteen vaikka haluaisit.
Ihan niinkuin irvistävälle lapselle sanotaan, että tuo ilme jää sun naamaas.
Kyllä näin tapahtuu minulle usein,etenkin hyvä kroppaista naista hieroessa.Usein se on johtanut hurjiin lemmenleikkeihin,jos asiakas on huomannut olitilani.Aika estottomia ovat tämän päivän naiset!Kotikäyntejä teen aika paljon,uusia asiakkaita aina välillä putkahtaa.Puskaradio siis pelaa...!
ihan vääräs ammatissa ,,,
kyl sä oikeessa oot. mä joskus hyvää hyvyyttään hieronut naista ja kun stondis tullut ja nainen sen huomannut, alkanut lemmen leikit vaikka oltais sovittu että ei niin tehdä ; - )
Hierominen varmaankin saa naisenkin herkemmäksi ja kun hän huomaa miehen kiihoittuva, niin eiku peliin ,,,,
toki töissä, oon ravintola-alalla, on tullut useinkin kiusallisia tilanteita kun alkaa hirvee stondis kun on liikaa hyvän näköisiä naisia paikalla , sit vaan joutuu "kärsimään", kyl se siit laskeutuu aikanaan,,
ps oon 57v ja vieläkin käy näin
Alkoi sairaalassa seistä kun hoitsu alkoi rapata haava alamahalta. Oli nätti kimuli jota olis vaikka pannu. Hoitsu antoi kapulaan luunapin niin heti repahti veltoksi.
Miksi sun kulli kirkossa alkaa seisoa? Johtuuko se papista?
Jos miehellä seisoo tanssilattialla, niin seisooko se kenen tahansa naispuoleisen läheisyydessä vai pitääkö siinä naisessa olla jotain erityistä? Mua ei haittaa jos seisoo ja tuo sen ilmi, mut se kyllä haittaa jos avaa vetskarin ja esittelee seisokkinsa - siis tanssilattialla.
pieni.
Sillä niinhän siinä viimeksi just kävi, pieni oli ;)
lurjuksella oli?
Mittanauhaa mukana. Pienempi kuin mun poikaystävällä. Ja tämä tanssilattian sekopää kehtasi vielä epämääräisellä englannintaidollaan väittää, että "suomalainen mies on huono seksissä". Ei muuten pidä paikkaansa. Tosin ei mulla oo kokemusta ulkomaalaisista...
Tarkoitatko, että poikaystävälläsikin on pieni, tällä oli siis vielä sitäkin pienempi?
On just sopivan iso, ja kaikki sitä pienemmät on mun mielestä pieniä :)
Mun poikakaverilla on 15-16 cm. Onko se sun mielestä pieni vai iso? Onko sun poikakaverilla isompi vai pienempi?
Tullut mitattua täällä kotonakaan. Se on mukavan paksuinen, pituinen ja kiva katsella. Silloin se on just sopivan iso. Mun mielestä.
Olet terve !