musiikki soi hitaasti

eli kun laittaa cd:n asemaan ja alkaa toistaa niin musiikki soi silleen hidastettuna..

mikähän mahtais olla syynä että tekee noin?

on kokeillu media playerillä ja itunesilla kummassaki sama juttu..
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla oli tollanenkin asetus jossain äänikortin asetuksissa. Ei tosin acer.

Äänestä
  • mistään asetuksista kiinni, miten ne nyt yhtääkkiä vaihtuis itekseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


acer 3024 kirjoitti:

eli kun laittaa cd:n asemaan ja alkaa toistaa niin musiikki soi silleen hidastettuna..

mikähän mahtais olla syynä että tekee noin?

on kokeillu media playerillä ja itunesilla kummassaki sama juttu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu