Että Johan ei voittanut. Kyllä minä nautin kun se oli niin varma voitosta...haaahaha
Ansku on ihana. Miksi jokun väittää että se palasi. Eihän se hassu osaaa edes pelata :) Niin luonnollinen kuin olla ja voi.
Ansku on ihana. Miksi jokun väittää että se palasi. Eihän se hassu osaaa edes pelata :) Niin luonnollinen kuin olla ja voi.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mitä suomen kansa oikein ajattelee. Tollo valittiin voittajaksi. Johan luuli Teron voittavan. Se siitä. Olisi Johan ollut moninverroin parempi voittaja, kun tuo hölmölästä tullut.
"luonnollinen"
Niin oli mun mielestä ANNIINAKIN! Joku tollo siellä näköjään epäillyt Anniinan kieroilleen, mutta totuus lieneekin just siinä, että VOITTAJA oli luonnollinen oma itsensä.
ja esittänyt, vaan TODELLA OLI: TATTI. Siis, oma itsensä.
Tismalleen samaa mieltä minäkin. Vappukin kun kysyi mitä tarkoittaa pessimismi, niin Anniina vähän empi ja sanoi että jotain negatiivista.... on se perkele niin luonnollinen kuin vain voi ihminen olla!
kesti loppuun asti niinkuin nainen!
- mies