Ansku naisista pisimpään talossa

Ansku se vaan hakkasi kaikki naiset talossa. Eniten talossaolopäiviä kertyi. Kaksi alkuperäistä, hiukan omituista jätkää vain koko kauden sinnittelivät. Johankin olisi lähtenyt aikoja sitten, mutta piilotteli silloin Afrikassa.
1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kyllä millään uskoisi, että Ansku oli naisista kauimmin eli päivän kauemmin kuin Chipa.

Ansku oli niin tylsä ja näkymätön asukas, että Kaisa-Reetakin jäi mieleen paljon paremmin, vaikka Kassu oli talossa vähemmän kuin neljäsosan Anskun päivistä!

Hah. Ihan naurattaa. Ansku on yksi BB-historian tylsimmistä asukkaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


buumanni kirjoitti:

Ansku se vaan hakkasi kaikki naiset talossa. Eniten talossaolopäiviä kertyi. Kaksi alkuperäistä, hiukan omituista jätkää vain koko kauden sinnittelivät. Johankin olisi lähtenyt aikoja sitten, mutta piilotteli silloin Afrikassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu