Anfi del mar

Hei. Mahtaako teillä olla kokemusta Gran Canarialla sijaitsevasta Anfi del marista? Ollaan jo jonkin aikaa haaveiltu loma-asunnosta ja ollaan kuultu että kyseisestä paikasta niitä voi ostaa. Joten ois kiva tietää kyseisestä paikasta jotain.
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niiden arvo ei koskaan nouse muuten kuin alkuperäisen puljun ensimyynnissä! Ja ne kehutut vaihtoviikot on ihan roskaa, samaan pystyy kuka tahansa omin päin sitomatta pääomia kansainvälisen bisneporukan taskuun. Jos loma-asuntoa oikeasti tahtoo, kannattaa ostaa oma kämppä ja vuokrata toisille omatoimikulkijoille silloin kun ei itse ole siellä. Täten saa itselleen ilmaisen asumisen. Mutta nää kuuluvat lomaosake-osastolle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kokemusta kirjoitti:

Hei. Mahtaako teillä olla kokemusta Gran Canarialla sijaitsevasta Anfi del marista? Ollaan jo jonkin aikaa haaveiltu loma-asunnosta ja ollaan kuultu että kyseisestä paikasta niitä voi ostaa. Joten ois kiva tietää kyseisestä paikasta jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu