Ali Kinnusen taulu 112x92cm.
Taulussa on etualalla pari puuta ja riukuaita jne.
minkä arvoinen
5
2621
Vastaukset 5
- espesialisti
Mitä te itse arvelisitte? Näin teosta näkemättä minä sanoisi noin viisisata - kahdeksansata euroa. Riukuaita jos se on mäntypuusta tehty, voi nostaa maalauksen arvon jopa tuhat euroon. Koivupuisena sitä ei samalla lailla ehkä osata arvostaa. Tästä arviosta ei kukaan kanna vastuu.
- masa
Tänne ei saa kuvia laitettua.
Minkäarvoisia tuon maalarin tekemät taulut ovat noin yleensä ottaen.
- Anonyymi
Myytkö taulun?
- Anonyymi
Mulla olisi myynnissä Ali Kinnusen talvimaisema. Kankaana, ei siis kehystetty.
- Anonyymi
Ihan sama mitä siinä on. Arvo tasan nolla. Tuntematon harrastelija. Nykyään saa tunnettuja edes menneitä taiteilijoiden töitä muutamalla kympillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41079
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160967Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216773- 62679
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21608Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66579Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34537
- 55518
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40463- 46458
- 30443
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40433- 42429
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?92421Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18420- 31412