villa bomfim, goa

oletko ollut kyseisessä hotellissa,
kerro mielipiteesi.
kuvaston mukaan siellä ei ole jääkaapia
tai minibaaria(mihin laittaa juomat viilenemään)
31137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

talvella 2001, ja tykkäsin hotellista. Peruskauraa, ei mitään hienouksia, mutta erittäin ystävällinen henkilökunta.

Jääkaapin sai ainakin silloin pientä korvausta vastaan.

Äänestä

Tulin viime perjantaina takaisin intiasta, ja täytyy myöntää, v...tti palata tänne kylmään. Villa bomfim lyhyesti. Ei jääkaappia (eikä kysytty lisämaksusta). kauppa on 20 askeleen päässä. Palvelu pelasi hyvin, ja henkilökunta ystävällistä porukkaa. Oma lemmikkieläin; piikkisika. Tykkäsi mm. vesimelonista. Ilmastointi oikein hyvä, suihkun vedenpaineessa toivomisen varaa. Pesulapalvelussa meni 2 pvää, ja vaatteet silitetty. Lähden ehkä helmikuussa takaisin bomfimiin, hotellin sijainti oli hyvä.

Äänestä
  • joo olen myös siellä vieraillut, ja todella ystävällistä henkilökuntaa!!

    sijainti on suorastaan loistava, kaikki lähellä! myös hotellin oma ravintola puoli on loistava, ihanaa intialaista ruokaa ja elävää musiikkia myös tiettyinä iltoina..

    piikkisika oli söpö :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maud2 kirjoitti:

oletko ollut kyseisessä hotellissa,
kerro mielipiteesi.
kuvaston mukaan siellä ei ole jääkaapia
tai minibaaria(mihin laittaa juomat viilenemään)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu