moroo..
elikkäs joo.. =)
olen suhtkoht amatöör koneitten kanssa mutta..pitäis saada sellanen näyttis missä ois kaks ulos avg(?)(niit sinisä liittimiä)
ja se pitäis saada PCI väylään kii..
konees on itegroitu oma näyttis
kone intel(r) Celeron(r) 2,8GH/z..
powerista ei ole tietoa kyl.. =)
uutta näyttistä.. =)
5
458
Vastaukset
http://www.microsoft.com/library/media/1033/windowsxp/images/using/setup/hwandprograms/67360-video-card-annotated.jpg
tollanen kortti kelpais hemmetin hyvin..jos se vaan menee pelkästään PCI väylään..- vaihtoehdot vähissä...
mutta tuollasta taitas viellä saata http://www.multitronic.fi/?prod=CGN-628P tosin en kyllä ostaisi mutta jos sinä välttämättä niin hittoako se mulle kuuluu mihin rahasi laitat..
- xyz...
PCI-väylään ei saa kunnon ohjaimia.
Osta uus kone. xyz... kirjoitti:
PCI-väylään ei saa kunnon ohjaimia.
Osta uus kone.no anna viddu rahat sitten ni ostan..
kato ku tän koneen sain ilmatteeks ja nyt vaan tuli tarve kahdelle näytölle..ei tässä muuta vikaa ole..- xyz...
pampulaM kirjoitti:
no anna viddu rahat sitten ni ostan..
kato ku tän koneen sain ilmatteeks ja nyt vaan tuli tarve kahdelle näytölle..ei tässä muuta vikaa ole..Aika kuppanen vehe jos AGP tosiaan puuttuu.
Käy jostain romukasasta PCI-ohjain ja laita toinen näyttö siihen ja toinen alkuperäiseen integroituun ohjaimeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1854231"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?922766Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am1442277Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p8222336 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark252128- 192031
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.302017Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1371841- 851839
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m201836
