Taidan olla sinulle tai teille jotain velkaa siitä takistakin, kerropa aika, tule hakemaan omasi pois! Mitäs muuta! Ai niin ne kengätkin, paljos haluat niistä? Kuinkas paljon sitä ollaankaan sinulle velkaa! Kerrohan kaikki taas eteenpäin.
isomahaiselle
konduktöörille:
151429
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
kun pääset kaikista makeimmin nauramaan, oikein nauttimaan! Yleisömenestys on varmaan taattu! Katsojia tulee varmaan ihan stadista saakka!
tv-kamerat ja asiaankuuluvat virkapukuiset nauraa hohottamaan viereen sekä tietenkin paikalliset videonauhoittajat selostuksineen jotta YouTubekin saa omansa! Muista huutaa nimeä oikeen kovaan ääneen, maa tarvitsee huvinsa!"
ettei nyt kukaan vaan joudu enää nielmeään HÄKÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ tai mitään MUUTAKAAAN! Pitäkää peukkuja!
pian,ettei satu mitään vakavaa.
lekurit nauraa tämmösten jutun kertojille päin naamaa, ei ne usko, ja sit onkin jo myöhästä! Eh heh heheeeeee.
Kerros? Jos joku nyt himoitsee toisen omaa tai häiriintyy toisesta, niin tota, kummassa on vika? Täh. Miksi syytät?
juoni kateissa.
vai onko joku konnari ollu pienelle paha vai miten se oli???
ehkä niillä on painonvartijoiden kisa tai ehkä - hehe - tai no olkoon, en viitti. Tai jos se oli vieraissa ja takkija kengät unohtui, ja hakureissusta tulee katastrofaalinen. Tai joku vei kun se nukahti penkille - kyllä omansa pois pitää hakee, ettei rahat mene hukkaan.
- mutta aatelkaas liveä!
mikäs kumma siin o kun päivät pitkät ravaat ees taas, mut mahas sen ku kasvaa. Et sunkaan sinä oo raskaana`?
Eh hehe heeeeeeeeeeeeee.
kouluissa tohon aikaan?
lapsellisiin aikuisiin!
Kaikkea sitä netistä saakin lukea, mutta vielä ihmeellisempää on elämä livessä!
ne on isoplösöjä.