http://www.crystalinks.com/drone607.jpg
Onko näistä oudoista lentohärveleistä saatu jo faktatietoa?
Drone
7
901
Vastaukset
- vitjamunat
...jotain humisten miehittämättömiä luotaimia lienevät; ainakin siitä päätellen miten tuollainenkin häkkyrä on pysynyt ilmassa. Mitään propellityöntövoimaa ei ole kyseessä.
- sittenkään?
Voi pyhä piimä teidän uskoanne.
Vaikka sinulle näyttäisi ilmaan heitetyn tuohivirsun, olisi sekin mielestäsi kai alieenien alus.
- 3MS
"HST UFO Hunters - Reverse Engineering"
? ? ?- s3m
project caret ja niin edelleen...
- kaikki tyynni
Muistan jostain lukeneeni, että koko homma oli huijausta.
- Anonyymi
Niin vähän tulee nykyään ufohavaintoja tänne, että linkitetään tämä ufo-havainto muutaman päivän takaa. Havaintopaikka Kotka.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17251782/drone-vai-ufo
Dronet eivät ilmeisesti yleensä vilkuttele punaisia valoja tuolla tavoin.- Anonyymi
Nyt myös Ruotsissa ja Tukholmassakin havaintoja:
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/587aab00-6739-4b23-9ecc-3c8a4e0bfdc3
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1143802Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta163577Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1152469Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten782430Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää532422Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom82370Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole212327Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1572215HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364361997Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin581921