Pokerisivut.com siellä T.nousiaisen blogi jossa hän kertoo että pelureilla on rahat jumissa tony g pokassa.Täällä vaan jaksetaan mainostaa kyseistä paikkaa.Voi juudas et on järkevää sakkia.
Tony g huijaa
4
425
Vastaukset
- T6 pokerista?
T6 pokeri ei ole mikään Tony G pokeri.
T6 pokeri käytti jonkin aikaa Tony Gtä mainoshenkilönään mutta ei enää.
T6 saitti oli suuruudenhullu hanke johon vedettiin tai houkuteltiin mukaan monia kärkinimiä.
Tony G lopetti mainossuhteen jo kesällä huomattuaan että lupaukset eivät täyty.
Kannattaa tutustua asiaan ennen kuin alkaa vääristelemään faktoja.- että tony G.ltä ei rahaa
pihalle saa.. se on fakta!!
- T6 pokerista..
että tony G.ltä ei rahaa kirjoitti:
pihalle saa.. se on fakta!!
ja se on faktaa että se ei edelleenkään ole Tony G pokeri.
Viime viikolla nostin 14k Tony G ltä ja tuli kahdessa päivässä. - asdasdasdasdsd
T6 pokerista.. kirjoitti:
ja se on faktaa että se ei edelleenkään ole Tony G pokeri.
Viime viikolla nostin 14k Tony G ltä ja tuli kahdessa päivässä.En tiedä mistään T6 tai Tony G pokerista tuon taivaallista, mutta jos joku väittää vain ihan ohimennen nostaneensa 14 tuhatta voittoja nettipokerista, niin lähtökohtaisesti kyseinen henkilö puhuu paskaa ja raskaasti!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site665973Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers774828Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto514405SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564161SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953771SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502483Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352389Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi572172Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452119Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost32060